مطالب تزئینات عقد و عروسی


جالب ترین کیک های عروسی سال 2015

مدل کیک های عروسی,کیک های عروسی 2015

تزیین جعبه هدایای عروس و داماد

آیا برای دادن هدیه برای عروس خانم ها به علت ساده بودن جعبه هدایا مشکل دارید ، پس با ما همراه باشید تا با این ایده ها به راحتی جعبه های هدیه را از سادگی در آورید.

مدل گیفت های جشن عقد و عروسی

گلچینی از مدل یادبودهای عروسی، شما می توانید با کمی تغییر و یا ترکیب دو نوع از این یادبودها، یادبودی جدید درست کنید . گیفت جدید و زیبا برای جشن عقد و عروسی خود آماده کنید.

تزیین کیک های عروسی با گل های طبیعی

مدل کیک های عروسی,کیک عروس و داماد

برگزاری مراسم تشریفات عروسی

روز عروسی روزیست فراموش نشدنی متعلق به شما، روزی که کنار هم عهد میبندید، روزی که همه افرادی را که دوستشان داریدکنار هم جمع میکنید. تشریفات مجالس عروسی مقصودلو با سالها تجربه مجری و طراح افکار شما عزیزان برای هر چه با شکوه تر و مجلل شدن این روز نکات مهمی را به شما توصیه می کند.

مدل کیک عروسی سال 94

همین طور که همه دیدند و می دانند در مراسم عقد و بعضی ها در عروسی هایشان کیک زیبایی تدارک می بینند، و بعد از برش کیک، توسط عروس و داماد بین مهمان ها پخش می کنند . خرید و سفارش این کیک ها کار دشواری است که ما گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی را به نمایش در آورده ایم.

برگزاری یک مراسم عروسی شیک

برگزاری یک مراسم عروسی شیک و با هزینه کم کار بسیار دشوار و سخت می باشد و داشتن تجربه  یک امر بدیهی می باشد.

ده نکته برای بهترین انتخاب محل برگزاری تالار پذیرایی


تالار پذیرایی ارغوان با سالن های مبله و شیک و پارکینگ اختصاصی و با پرسنل حرفه ای و تنوع غذایی و پذیرایی عالی با ظرفیت 50 الی 450 نفر جهت مجالس و مراسم ولیمه برای حجاج آماده پذیرایی از مهمانان شما می باشد .

ماجرایی خواندنی از یک عروسی رویایی


به دلیل درخواست کاربران برای بررسی کیفی موسسات تشریفات و خدمات مجالس تصمیم گرفتیم هر ماه با یکی از موسسات که در سایت بازدید بیشتری داشته اند و بیشتر مورد توجه بودند جلسه ای بگزاریم و گزارشی از این جلسه را در اینجا گذاشته و کیفیت خدمات این موسسه را نقد و بررسی نماییم .

لذا با توجه به حجم بازدید اولین انتخاب ما موسسه تشریفات بین المللی پارت بود ابتدا سعی میکنیم نگاهی به خدمات و تبلیغات آنها بیندازیم .

اولین کاری که می کنیم جستجو در موتور های جستجو است جالب است که در تمامی لغتهای اصلی مثل خدمات مجالس ،تشریفات مجالس، برگزاری مراسم عروسی، آتلیه فیلمبرداری عکاسی رتبه خوبی در گوگل و یاهو دارند .آنچه توجه ما را به خود جلب کرد این بود که در همه جا و همه تبلیغها نوشته شده بود (برای اولین بار در ایران مجلس خود را در سایت برآورد هزینه کنید ).با توجه به تعدد آیتمهای خدمات مجالس ادعای بزرگی است پس سری به سایت این موسسه میزنیم .

تزیین جا حلقه عروس و داماد – سری ششم

ایده هایی زیبا از تزیینات جا حلقه برای عروس خانم ها


صفحه اول 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه آخر

مکتب مجازی
جفت یابی