جستجو:

اخبار بین الملل


اعتراضات اینترنتی به بحران زباله در بیروت (+عکس)

اخبار,اخبار بین الملل,جمع شدن زباله ها در خیابان های بیروت

ادامه مطلب ...


انتشار تصاویر منتشر نشده کاخ سفید پس از حملات 11 سپتامبر(+عکس)

برای نخستین بار آرشیو ملی آمریکا تصاویری (350 عکس) از کابینه جورج دبلیو بوش رییس جمهور سابق آمریکا را ساعاتی پس از حملات 11 سپتامبر 2001 منتشر کرده است.

به گزارش عصر ایران در این تصاویر بوش، دیک چنی معاون اول رییس جمهور ، کالین پاول وزیر امور خارجه و کاندولیزا رایس مشاور امنیت ملی کابینه بوش در حال مشورت و گفت و گوهای تلفنی در اتاق عملیات کاخ سفید هستند.

ادامه مطلب ...


مصائب سفر تفریحی شاه‌ سعودی به‌ فرانسه/ ویلای‌ سلمان با آسانسور به‌ دریا متصل شد!/عکس

بیش از ۱۰۰ هزار نفر با امضای توماری به بسته شدن بخشی از سواحل جنوب فرانسه و اختصاص آن برای گذراندن تعطیلات ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی اعتراض کردند. در این تومار آمده است که ساحل عمومی در والوریس باید "برای همه قابل استفاده باشد." مقام‌های فرانسه روز شنبه و در آستانه ورود خاندان سلطنتی سعودی به محل، این منطقه ساحلی را به روی معترضانی که قصد داشتند آن را اشغال کنند بستند. پادشاه سعودی و اعضای خاندان سلطنتی قرار است به مدت سه هفته در ویلایی نزدیک مارسی اقامت گزیند.

ملک سلمان همراه با هیئتی که نزدیک به هزار نفر گزارش شده است روز شنبه با دو هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ متعلق به خطوط هوایی سعودی وارد فرودگاه نیس در جنوب فرانسه شد. ملک سلمان همراه با هیئتی نزدیک به هزار نفر وارد فرودگاه نیس در جنوب فرانسه شد. حدود ۷۰۰ تن از همراهان پادشاه سعودی قرار است در هتل‌های شهر کن اسکان یابند.

ادامه مطلب ...


رسوایی تازه برای هیلاری کلینتون

 

ادامه مطلب ...


پسر اردوغان در کنار سران داعش دیده شد

اخبار,اخباربین الملل,  اردوغان

ادامه مطلب ...


پ ک ک 15 کارگر ترک را ربود

اخبار,اخبارحمله نظامی  ترکیه  به  مواضع پ ک ک

ادامه مطلب ...


جلاد داعش از کمپ تروریست ها گریخت

به گزارش مهر، روزنام میرر انگلیس با انتشار این مطلب از فرار «جان جهادی» از سوریه و عزیمت وی به منطقه شمال آفریقا خبر داد. بر این اساس این شهروند انگلیسی که به خاطر حضور در ویدیوهای سربریدن گروگان های آمریکایی به شهرت رسیده، چند هفته پیش از کمپ تروریست ها گریخته است.
 

ادامه مطلب ...


استقبال گروه‌های تروریستی از عملیات جنگنده‌های ترکیه در خاک سوریه

اخبار,اخباربین الملل,داعش

ادامه مطلب ...


داعش سلاح های کشتار جمعی تهیه می‌کند

اخبار,اخباربین الملل,داعش

ادامه مطلب ...


ترکیه: ایجاد منطقه امن در شمال سوریه

ترکیه اعلام کرد بخش هایی از شمال سوریه منطقه امن خواهد شد.

وزیر خارجه ترکیه روز شنبه گفت که مناطقی در شمال سوریه که از حضور اعضای مسلح گروه داعش پاکسازی می شوند به مناطق امن تبدیل خواهند شد.
 
ارتش ترکیه در دو روز اخیر به وسیله جنگنده ها و توپخانه، مراکز داعش در شمال سوریه و حزب کارگران کردستان (پ ک ک) در شمال عراق را مورد هدف قرارداد.

ادامه مطلب ...صفحه اول

مکتب مجازی
جفت یابی