جستجو:

اخبار فرهنگی


اکبر عبدی در کنار پسر عبدالله اسکندرى با گریم متفاوت/عکس

اخبار,اخبار فرهنگی,اکبر عبدی

ادامه مطلب ...


آپارتمان رویایی یک خواننده زن؛ ارزش 20 میلیون دلار

اخبار,اخبار فرهنگی,تیلور سوئیفت

ادامه مطلب ...


پربازدیدترین تصاویر جنیفر لوپز در اینستاگرام

بیوگرافی جنیفر لوپز

ادامه مطلب ...


توهین زشت به بهنوش بختیاری در فضای مجازی +عکس

بهنوش بختیاری بازیگر توانمند و با اخلاق کشورمان کامنت یکی از دنبال کنندگانش در صفحه اینستاگرام که از جمله افرادی است که در چند کامنت ارسالی دیگر به وی توهین کرده بود، منتشر کرده و درباره آن مطلبی نوشته است.

ادامه مطلب ...


ورود مسلحانه یک مرد به خانه بازیگر معروف! +عکس

بر اساس گزارشات، رابی رز بازیگر مشهور استرالیایی با انتشار یک پست در توئیتر خود، ماجرای حضور یک مرد مسلح در حیاط خانه‌اش را برای 900 هزار دنبال‌کننده خود در توئیتر بازگو کرده است. او یک ویدئو از این حادثه را نیز در کنار توضیح این ماجرا به اشتراک گذاشته است.او در یک توئیت نوشت : «یک مرد مسلح در حیاط پشت خانه‌ام است. اوضاع گیج‌کننده‌ای است. هلی‌کوپتر‌ها، پلیس، سگ ها...و یک فرد دیوانه»

ادامه مطلب ...


دوست داشتنی ترین بازیگر ایران با سه چهره متفاوت! +عکس

عبدالله اسکندری استاد گریم ایران، با انتشار عکس زیر که سه گریم متفاوت اکبر عبدی را توسط این هنرمند نشان می دهد، نوشته است.

ادامه مطلب ...


شغل دوم هنرپیشه‌ها چیست؟

اخبار,اخبار فرهنگی,شغل دوم هنرپیشه‌ها

ادامه مطلب ...


«پایتخت ۴» بهترین سریال و «خندوانه» بهترین برنامه تلویزیونی ماه رمضان

اخبار,اخبار فرهنگی,بهترین سریال ماه رمضان

ادامه مطلب ...


همه بازیگرانی که خواننده شدند !

 هستند کسانی که بدون پیش زمینه در عرصه های مختلف هنری ورود می کنند. بازیگر کتاب چاپ می کند و خواننده بازی می کند و دوباره بازیگر خواننده می شود و ... این پایان ماجرا نیست؛ فوتبالیست ها، سر از جعبه جادویی درآورده و به تئاتر هم راه یافته اند. بازیگران زیادی در روزهای شهرت شان و تحت تاثیر آن، آلبوم موسیقی منتشر کردند.

امین حیایی، مهران مدیری، شهاب حسینی، حامد بهداد، برزو ارجمند، محمدرضا هدایتی و بهرام رادان تنها تعدادی از هنرپیشه هایی هستند که سر از دنیای موسیقی درآوردند. این روزها، مهدی پاکدل، بازیگر سریال تمام نشدنی «ستایش» نیز با دکلمه کردن شعرهای حسن جنت مکان، مجموعه «انعکاس کوچه های خیس» را روانه بازار کرده است. به همین بهانه برای تان از ورود بازیگرها به دنیای جذاب خوانندگی و همینطور ورود خوانندگان به دنیای بازیگری می گوییم.

مهدی پاکدل

ادامه مطلب ...


زندگی‌نامه «مرتضی پاشایی» کتاب می‌شود

اخبار,اخبار فرهنگی,مرتضی پاشایی,زندگینامه مرتضی پاشایی

ادامه مطلب ...صفحه اول

مکتب مجازی
جفت یابی