جستجو:

روزنامه حوادث


سرقت کت و شلوار داماد و مهمانان عروسی

به گزارش جام جم، روز جمعه مردی با مرکز فوریت های پلیسی 110 شهرستان ساوه تماس گرفت و از دستبرد سارقان به خانه اش خبر داد. ماموران کلانتری 11 این شهر با اعزام به محل حادثه متوجه شدند وسایل خانه ویلایی به هم ریخته و تعدادی شلوار مردانه و یک کیف پر از طلا سرقت شده است.

صاحبخانه در اظهاراتش گفت: شب گذشته مراسم ازدواج پسرم بود. پس از پایان مراسم بیشتر مهمانان رفتندو فقط اقوام نزدیک مانده بودند. خانه را نظافت کرده و ساعت 3 صبح خوابیدیم. چند ساعت بعد با صدای فریاد مهمانان بیدار شدیم و دیدیم همه جا به هم ریخته و کت و شلوار داماد و دیگر مهمانان هم نیست. این درحالی بود که خواهرم متوجه شد کیف پر از طلاهایش به ارزش 15 میلیون تومان همراه 200 هزار تومان پولی که زیر مبل پنهان کرده بود، سرقت شده است.

وی ادامه داد: پس از جستجو متوجه شدیم تعدادی از شلوارهای مردانه در حیاط خانه و چند تایی هم در خیابان افتاده اما از کت و شلوار تازه داماد خبری نبود.

با ثبت اظهارات شاکی پرونده در تحقیق از دیگر افراد حاضر در این خانه معلوم شد دو نفر از آنها نصف شب صداهایی شنیده ودر تاریکی اتاق توجهی به آن نکرده و دوباره خوابیده اند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری دو سارق فراری و کشف اموال دزدی ادامه دارد.

اخبار ورزشی - جام جم

ادامه مطلب ...


مرگ سارق تلفن‌ همراه هنگام فرار

به گزارش جام جم، بامداد جمعه ماموران کلانتری 107 فلسطین در جریان برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با زمین در حوالی میدان ولی عصر قرار گرفتند. با حضور ماموران و امدادگران اورژانس در محل حادثه، تکنیسین های اورژانس اعلام کردند راکب موتورسیکلت بر اثر شدت جراحات جانش را از دست داده و سرنشین دیگر نیز بشدت مجروح شده است. با انتقال مجروح حادثه به بیمارستان و اعلام موضوع به بازپرس جنایی، او دستور تحقیق از مجروح حادثه و راننده خودرو را صادر کرد.

راننده خودرو در بازجویی ها گفت: ساعت 30 دقیقه بامداد همراه مادر و خواهرم به بیمارستان فیروزگر رفتیم. هنگام بازگشت وقتی سوار خودرو شدیم، دو پسر جوان با موتورسیکلت نزدیک شدند و گوشی خواهرم را از دست او قاپیده و به دستش آسیب رساندند. بلافاصله دو پسر سارق را تعقیب کردم و وقتی به آنها رسیدم، خواستم گوشی را پس دهند، اما باز هم فرار کردند. هنوز چند متری دور نشده بودند که راکب موتور تعادلش را از دست داد و زمین خورد.

در ادامه پسر سارق که از ناحیه دست و پا آسیب دیده بود، بازجویی شد.

جواد 24 ساله گفت به قصد سرقت در حال پرسه زنی بودیم که متوجه خودروی پژو شدیم. وقتی گوشی را سرقت کردیم، مرد راننده ما را تعقیب کرد که کنترل موتور را از دست دادیم و تصادف کردیم.

با اعتراف پسر سارق، بازپرس پرونده دستور بازداشت او و تحقیقات بیشتر را صادر کرد.

ادامه مطلب ...


مرگ مشکوک مرد ثروتمند در مجتمع تفریحی و گردشگری+تصاویر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حوالی ساعت 19جمعه گذشته به ایستگاه آتش نشانی شهر گلبهار خبری مبنی بر مفقود شدن مردی 44ساله در یکی از باغ ویلاهای یک  مجتمع گردشگری و تفریحی درمنطقه محسن آباد این شهراطلاع داده شد .

ادامه مطلب ...


شکایت جدید در پرونده شیطان خرابه‌های شرق تهران

به گزارش جام جم، 5 تیر امسال پسر 14 ساله ای با خانواده اش با مراجعه به کلانتری جوادیه تهرانپارس از پسر شیطان صفتی شکایت کردند. پسر نوجوان در شکایتش گفت: عصر دیروز در حال عبور از خیابان جشنواره بودم که پسر 26 ساله ای نزدیکم شد و به بهانه آدرس پرسیدن با تهدید چاقو مرا به خرابه ای در انتهای خیابان برد و مورد آزار و اذیت قرار داد.

با اعلام شکایت، دستگیری پسر جوان در دستور کار قرار گرفت. درحالی که تحقیقات برای شناسایی پسر جوان آغاز شده بود دختر و پسر جوانی جداگانه با مراجعه به کلانتری از پسر شیطان صفت به خاطر سرقت و آزار و اذیت شکایت کردند.

در ادامه ماموران با گشت نامحسوس در منطقه، 21 تیرماه توانستند شیطان خرابه های شرق تهران را شناسایی و دستگیر کنند.

با انتقال پسر جوان به دادسرای جنایی، تحقیقات از فرهاد آغاز شد. او در بازجویی با اعتراف به سرقت و آزار و اذیت سه دختر و پسر جوان مدعی شد به خاطر اعتیاد و تحت تاثیر قرص و شیشه دست به این کار زده است.

با اعترافات متهم، او بازداشت شد. صبح دیروز خانواده پسر 20 ساله ای به نام نیما با مراجعه به دادسرا از شیطان خرابه های شرق تهران شکایت کردند.

نیما که توانسته بود متهم را شناسایی کند، در شکایتش به بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی گفت: 19 اردیبهشت مشغول استراحت در پارکی حوالی خیابان جشنواره بودم که پسرجوانی با نزدیک شدن به من با تهدید چاقو مرا به خرابه های اطراف خیابان جشنواره برد و با سرقت گوشی تلفن همراهم مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

فرهاد نیز با قبول ربودن نیما، گفت: چندسالی است برای کار از غرب کشور به تهران آمدم اما پس از آشنایی با دختر جوانی به مواد مخدر اعتیاد پیدا کردم. آن روز مواد و قرص مصرف کرده بودم و تحت تاثیر آن، پسر جوان را دیدم که تنهاست. با تهدید چاقو او را ربودم و پس از سرقت، مورد آزار و اذیت قرار دادم. تمامی قربانیانم وقتی چاقو را می دیدند از ترس جانشان مقاومت نمی کردند و بدون سر و صدا همراهم می آمدند.

با اعتراف متهم 26 ساله به ربودن چهارمین قربانی اش، تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با دستور محسن مدیرروستا، بازپرس جنایی تحقیقات برای شناسایی سایر جرایم احتمالی شیطان خرابه های شرق تهران را آغاز کردند.

ادامه مطلب ...


آیا قاتلان پسر بچه بی گناه از اتباع افغان هستند؟/ جزییات 60 روز شکنجه مرگبار کودک 9 ساله در جنوب کشور + عکس

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی 9 ساله که در اردیبهشت امسال ربوده و چند روز قبل بیهوش در یکی از خیابانهای زابل رها شده بود در بیمارستان جان خود را از دست داد.
 
این کودک 9 ساله 28 اردیبهشت به قصد خرید از خانه خارج شده بود اما بازنگشت تا اینکه پس از گذشت چند ساعت از شماره ای ناشناس با ارسال پیامکی به پدر این کودک از ربودن وی اطلاع داده و درخواست مبلغ زیادی پول کرده بودند.

ادامه مطلب ...


سریدار سابق پس از تجاوز، صاحبخانه را خفه کرد/ پلیس: متهم سابقه قتل و 31 بار زندان را پرونده‌اش دارد + تصاویر

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،مرد 56 ساله ای که به هیولا معروف است به جرم تجاوز و قتل یک خانم 27دساله دستگیر شد .

براساس گزارش پلیس این جنایتکار قبلا به جرم قتل پدر خود بوسیله شلیک گلوله در سال 1982 دستگیر و به مدت 5 سال زندانی بود و به جرم اذیت و آزار جنسی و تجاوز به یک دختر 15 ساله و ...31 بار توسط پلیس دستگیر و مجازات شده بود .

ادامه مطلب ...


تجاوز به زن جوان در مقابل چشمان دخترانش/ پلیس قبل از آخرین جنایت، مرد روانی را دستگیر کرد

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، براساس گزارش پلیس ، آقای " جمیز رید " در یک مورد با حمله به یک مادر که به همراه 2 دخترش برای خرید بیرون رفته بودند، با گذاشتن دستش بر روی دهان قربانی از فریاد زدن او جلوگیری کرده و سپس در جلو چشمان فرزندانش به او تجاوز کرد.

در مورد دیگر نیز این مرد جنایتکار به یک رهگذر که در حال دویدن در کنار خیابان حمله کرده و او را مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌دهد و در مورد آخر که قربانی یک دختر 6 ساله بود جمیز قبل از هر گونه اقدام بی‌شرمانه‌ای توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

او که این حمله های وحشیانه را در طی 17 ساعت انجام داده ؛ در دادگاهی که برگزار شد به دفاع از خود پرداخت البته نتواست قضات را متقاعد کند.

وکیل مدافع آقای " رید " گفت : او از یک نوع خاصی از جنون رنج می برد که در اثر استفاده از مواد مخدر و یا الکل شدت و اثرات آن بیشتر شده و متوجه رفتارش نمی شود .

وی در ادامه افزود: این بیمار روانی با شنیدن صدایی در ضمیر خود فکر می کند که روان پزشک او "رپر آمریکایی  " خانم " نیکی میانج " است و او را تسکین دردهای روانی اش می داند ؛ همچنین پیش بینی میشود که او به علت بیماری اش مشمول ارفاق در مجازات در دادگاه خواهد شد .

ادامه مطلب ...


زنی که شوهرش را بخاطر دریافت پیامکهای عاشقانه از زنی دیگر،کشته بود به قصاص محکوم شد

عصمت از همان ابتدای تحقیقات با حالتی آشفته و نگران به تناقض‌گویی پرداخت و همین کافی بود تا راز جنایت خانوادگی فاش شود. عصمت در تجسس‌های پلیسی گفت: یکسالی بود که رفتار شوهرم مرموز شده بود تا اینکه دخترم مژگان که دانشجو بود پیامک‌های پدرش را زیر نظر گرفت و همگی به او مشکوک شدیم.

ادامه مطلب ...


مرد ناکام در ازدواج،عکسهای نامزدش را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد


سرهنگ سیدمصطفی مرتضوی رئیس پلیس فتای اصفهان گفت: در پی شکایت یک زن مبنی بر اینکه فرد ناشناسی با ایجاد پروفایلی در یکی از شبکه‌های اجتماعی مجازی و درج تصاویر شخصی و خانوادگی وی موجب هتک حیثیت و آبروریزی او شده بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

این مقام مسئول افزود: کارشناسان پلیس با انجام تحقیقات و جست‌وجو در فضای سایبر و جمع‌آوری ادله جرم، عامل راه‌اندازی پروفایل مذکور را دستگیر کردند.

ادامه مطلب ...


توطئه خانوادگی برای قتل پدر خانواده

به گزارش شرق، این پرونده دو سال قبل تشکیل شد. آن زمان زنی به نام مهری به پلیس خبر داد شوهرش هادی که راننده ‌است از خانه بیرون رفته و دیگر برنگشته ‌است. وقتی تحقیقات پلیس آغاز شد، مأموران متوجه شدند تصادف یا حادثه رانندگی در زمان گم‌شدن هادی به پلیس گزارش نشده ‌است. ضمن اینکه همسر هادی گفته ‌بود او از منزل بیرون رفت تا کاری در حوالی خانه انجام دهد و زود بازگردد. بنابراین مأموران به خانواده هادی شک کردند و آنها را موردبازجویی قرار دادند، هرچند مهری و پسرش آرش منکر داشتن هرگونه اطلاعاتی بودند اما ضدونقیض‌گویی‌های آرمیتا -دختر جوان هادی- مأموران را به شک انداخت و در نهایت نیز منجر به بازداشت آنها و کشف واقعیت شد.

ادامه مطلب ...صفحه اول

مکتب مجازی
جفت یابی